Korisno
Engleska i Vels
Hosteli u Engleskoj i Velsu prilagođeni osobama s invaliditetom

Littlehampton
63 Surrey Street, Littlehampton West Sussex BN17 5AW
littlehampton@yha.org.uk

Liverpool
25 Tabley Street, off Wapping, Liverpool, Merseyside L1 8EE
liverpool@yha.org.uk

Lizard Point
Lizard Point Youth Hostel Lizard, Cornwall
lizard@yha.org.uk

London/ Rotherhithe
20 Salter Rd. London SE16 5 PR
Rotherhithe@yha.org.uk

London/ YHA South Kensington
65-67 Queensgate, London SW 5JS
Bph.hostel@scout.org.uk

Manchester
Potato Wharf, Castlefield, Manchester Manchester M3 4NB
manchester@yha.org.uk

Manorbier
Manorbier, nr Tenby, Pembrokeshire SA70 7TT
manorbier@yha.org.uk

Medway
Capstone Road, Gillingham, Kent ME7 3JE
medway@yha.org.uk

Okehampton
Klondyke Road, Okehampton EX20 1EW
okehampton@yha.org.uk

Once Brewed
Military Road, Bardon Mill, Northumberland NE47 7AN
oncebrewed@yha.org.uk

Oxford
2a Botley Road, Oxford Oxfordshire OX2 0AB
oxford@yha.org.uk

Pen y Pass
Pen-y-Pass, Nantgwynant, Caernarfon, Gwynedd LL55 4NY
penypass@yha.org.uk

Rideway
Rideway Centre, Courthill Wantage, Oxfordshire OX12 9NE
ridgeway@yha.org.uk

Sheringham
1 Cremer's Drift, Sheringham, Norfolk NR26 8HX
sheringham@yha.org.uk

Sherwood Forest
Forest Corner, Edwinstowe, Notts NG21 9RN
sherwood@yha.org.uk

Thurlby
16 High St, Thurlby, Bourne, Lincolnshire PE10 0EE
thurlby@yha.org.uk

Tintagel
Dunderhole Point, Tintagel, Cornwall PL34 0DW
reservations@yha.org.uk

Trefdraeth
Lower St Mary Street, Newport, Pembrokeshire SA42 0TS
reservations@yha.org.uk

Wells-next-the-Sea
Church Plain, Wells Norfolk NR23 1EQ
wellsnorfolk@yha.org.uk

Wooler
30 Cheviot St, Wooler, Northumberland NE71 6LW
wooler@yha.org.uk

1 2

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Zagreb) on hihostels.com: