Korisno
Francuska
Hosteli u Francuskoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Grenoble – Agglomeration
10, avenue du Gresivaudan - 38130 – Echirolles
grenoble@fuaj.org

Guillestre
Les Quatre Vente "la Rochette" - 05600 – Guillestre
aj.guillestre@free.fr

La Clusaz
Route du Col de Croix Fry - 74220 - La Clusaz
la-clusaz@fuaj.org

La Rochelle
Av des Minimes - B.P. 3045 - 17013 - La Rochelle Cedex
larochelle@fuaj.org

Lannion/ Les Korrigans
Rive Gauche - 6, rue du 73eme territorial - 22300 – Lannion
lannion@fuaj.org

Le Mans
F.J.T. Le Flore - 23, rue Maupertuis - 72000 - Le Mans
florefjt@noos.fr

Lille
12, rue Malpart - 59000 – Lille
lille@fuaj.org

Lorient
AJ - 41, rue Victor Schoelcher - 56100 – Lorient
lorient@fuaj.org

Lyon/ AJ du Vieux Lyon
41-45, montee du Chemin Neuf - 69005 – Lyon
lyon@fuaj.org

Martinique / Morne Rouge
AJ. - Ave. Jean Jaures - Hauts du Bourg - 97260 - Morne Rouge

Mulhouse
37, rue de L'IIlberg - 68200 – Mulhouse
mulhouse@fuaj.org

Nancy
Chateau de Remicourt - 149, rue de Vandoeuvre - 54600 - Villers les Nancy
aubergeremicourt@mairie-nancy.fr

Nantes/ La Manu
2, place de la Manu - 44000 – Nantes
nanteslamanu@fuaj.org

Nantes/ Port Beaulieu
9 Bd Vincent Gache 44200 Nantes (loire Atlantique)
fjt.beaulieu@anfjt.asso.fr

Nimes
257, chemin de l'auberge de jeunesse - La cigale - F30900 – Nimes
nimes@fuaj.org

Paris/Cite des Sciences
24, rue des Sept Arpents - 1, rue J.B. Clement - 93310 - Le Pre Saint Gervais
paris.cite-des-sciences@fuaj.org

Paris/ Le d'Artagnan
80, rue Vitruve - 75020 – Paris
paris.le-dartagnan@fuaj.org

Poitiers
1, allee Roger Tagault - 86000 – Poitiers
poitiers@fuaj.org

Pontorson/ Centre Duguesclin
21, bd. Patton - 50170 - Pontorson
aj@ville-pontorson.fr

Quillan/ La Forge de Quillan
Route de Perpignan - 11500 – Quillan
laforge.quillan@wanadoo.fr

1 2 3

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Pula) on hihostels.com: