Korisno
Francuska
Hosteli u Francuskoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Reims/ Centre International de Sejour
Chaussee Bocquaine - Parc Leo Lagrange - 51100 – Reims
info@cis-reims.com

Rennes
AJ - 10-12, Canal Saint Martin - 35700 – Rennes
rennes@fuaj.org

Roanne
AJ "Centre Jeunesse P.Beregovoy" - 4, rue Fontenille - 42300 – Roanne
roanne@fuaj.org

Rodez/ les Capucines
26, bd des Capucines - Onet le Cheteau - 12034 - Rodez cedex 09
fjt-aj-rodez@wanadoo.fr

Saint Brieuc
Manoir de la Ville Guyomard "les Villages" - 22000 - Saint Brieuc
saint-brieuc@fuaj.org

Saint Die
1, rue Ernest Colin - 88100 - Saint-Die des Vosges
fjt.st-die@wanadoo.fr

Saintes
AJ - 2, place Geoffroy Martel - 17100 – Saintes
saintes@fuaj.org

Saint Malo/ Centre Patrick Varangot
37, ave. du R.P. Umbricht - B.P. 108 - 35407 - Saint Malo Cedex
info@centrevarangot.com

Strasbourg des 2 Rives ( Parc du Rhin)
Rue des Cavaliers - B.P. 58 - 67017 - Strasbourg Cedex
strasbourg.parc-du-rhin@fuaj.org

Strasbourg/ Rene Cassin
9, rue de l'Auberge de Jeunesse - 67200 – Strasbourg
strasbourg.rene-cassin@fuaj.org

Tarbes
88, rue Alsace Lorraine - 65000 – Tarbes
aj.tarbes@wanadoo.fr

Thouars/ Hector Etoubleau
5, bd du 8 Mai - 79102 – Thouars
fjt-aj-thouars@wanadoo.fr

Toulouse/ Residence Jolimont
2, avenue Yves Brunaud - 31500 – Toulouse
foyerjolimont@wanadoo.fr

Verdun
Place Monseigneur Ginisty - 55100 – Verdun
verdun@fuaj.org

Vernon
28, ave. de l'Ile de France - 27200 – Vernon
aj-vernon@cape27.fr

Verzy
16 Rue du Bassin, 51380 Verzy (Marne)

Villefranche de Rouergue
23 rue Lapeyrade, Cour de la Gare - 12200 - Villefranche de Rouergue

1 2 3

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Zaostrog) on hihostels.com: