Korisno
Italija
Hosteli u Italiji prilagođeni osobama s invaliditetom

Cessenatico / Stella Marina
Via Colombo 15, 47042 Cessenatico
Stellamarina@libero.it

Cesi / Palazzo Contelori
Piazza I Maggio, 05030 Cesi
info@palazzocentelori.it

Centona / La Cocciara
Via San Sebastiano 18, 53040 Centona
info@ostellocetona.it

Codigoro / Pomposa
Loc.Pomposa Sud
info@pomposahostel.it

Contigliano / Villa Franceschini
Via Ettore Franceschini 7, 02043 Contigliano
ostello.franceschini@libero.it

Etrobles / Dortoir Echevennoz
Loc.tà Echevennoz , 11014 Etrobles
ruffierdidier@libero.it

Fabriano / San Biagio in Caprile
Loc. Campodonico , 60044 Fabriano
hostellosanbiagio@libero.it

Ferentillo / Il Tiglio
Via Abruzzo , 05034 Ferentillo
atreks@yahoo.it

Ferrara / Estense
Corso Biagio Rossetti 24, 44100 Ferrara
hostelferrara@hotmail.com

Firenze / Europa Villa Camerata
Viale Augusto Righi 2/4, 50137 Firenze
firenze@ostellionline.org

Fivizzano / Ostello degli Agostiniani
Piazza Garibaldi 1, 54013 Fivizzano

Foligno / Pierantoni
Via Pierantoni 23, 06034 Foligno
foligno@ostellionline.org

Genova
Via Costanzi 120n, 16135 Genova
hostelge@iol.it

Giove  / Torre del Borgo
Via Piave , 05024 Giove
ostellogiove@tiscali.it

Guastalla / Quadrio Michelotti
Via Lido Po 11/13, 42016 Guastalla
lunetia@tin.it

Lanusei / La Nuova Luna
Via Indipendenza 31/35, 08045
ostello@lanuovaluna.it

Lecce / Namastè
Via Lecce-Novoli, Lecce
info@ostellolecce.it

Livorno / Villa Morazzana
Via Curriel 110, 57100
info@villamorazzana.it

Loreto
Via Aldo Moro 46, 60025
aigostelloloreto@virgilio.it

Lovere / Ostello del Porto
Via G.Paglia 70, 24065 Lovere
lovere@ostellionline.org

1 2 3 4

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Zagreb) on hihostels.com: