Korisno
Njemačka
Hosteli u Njemačkoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Deutches Jugendherbergswerk


Aachen

Maria-Theresia-Allee 260, 52074 Aachen
aachen@jugendherberge.de

Albersdorf
Bahnhofstraße 19, 25767 Albersdorf
jhalbersdorf@djh-nordmark.de

Alfsee
Westerfeldstraße, 49597 Rieste
alfsee@jugendherberge.de

Altleiningen/ Burg- Jugendherberge Jugendgästehaus
67317 Altleiningen
altleiningen@diejugendherbergen.de

Augustusburg/ Schloss Augustusburg
09573 Augustusburg
jhaugustusburg@djh.de

Aurich
Am Ellernfeld, 26603 Aurich
aurich@jugendherberge.de

Bad Bentheim
Am Wasserturm 34, 48455 Bad Bentheim
badbentheim@jugendherberge.de

Bad Oldesloe
Konrad-Adenauer-Ring 2, 23843 Bad Oldesloe
jh-badoldesloe@djh.de

Bad Segeberg
Kastanienweg 1, 23795 Bad Segeberg
jhsegeberg@djh-nordmark.de

Barth/ Donnerberg
Donnerberg, 18356 Barth
jh-barth@djh-mv.de

Bautzen/ Gerberbastei
Am Zwinger 1, 02625 Bautzen
jhbautzen@djh.de

Benediktbeuern/ Don-Bosco
Don-Bosco-Str. 3, 83671 Benediktbeuern

Benediktbeuern/ Miriam
Bahnhofstr. 58, 83671 Benediktbeuern
djh-miriam.bb@t-online.de

Berlin / JH Am Wannsee
Badeweg 1, 14129 Berlin
jh-wannsee@jugendherberge.de

Bernburg
Krumbholzallee 2, 06406 Bernburg
jh_bbg@t-online.de

Biberach
Heusteige 40, 88400 Biberach/Riß
info@jugendherberge-biberach.de

Bielefeld
Hermann-Kleinewächter-Str. 1, 33602 Bielefeld
jgh-bielefeld@djh-wl.de

Bingen/ Rhein-Nahe-Jugendherberge
Jugendgästehaus Bingen

Herterstraße 51, 55411 Bingen
bingen@diejugendherbergen.de

Bodenwerder
Richard-Schirrmann-Weg, 37619 Bodenwerder
jh-bodenwerder@djh-hannover.de

Bonn
Haager Weg 42, 53127 Bonn
bonn@jugendherberge.de

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Dubrovnik) on hihostels.com: