Korisno
Njemačka
Hosteli u Njemačkoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Dresden/ JGH Dresden
Maternistr. 22, 01067 Dresden
jhdresden@djh.de

Dresden/ Radebeul
Weintraubenstr. 12, 01445 Dresden-Radebeul
jhradebeul@djh.de

Duisburg/ Meiderich
Lösorter Str. 133, 47137 Duisburg
duisburg-meiderich@jugendherberge.de

Düsseldorf/ City House
Düsseldorfer Str. 1, 40545 Düsseldorf
duesseldorf@jugendherberge.de

Eisenach/ Artur Becker
Mariental 24, 99817 Eisenach
jh-eisenach@djh-thueringen.de

Erbach
Eulbacher Str. 33, 64711 Erbach
erbach@djh-hessen.de

Erfurt / Hochheimerstraße
Hochheimerstr. 12, 99094 Erfurt
jh-erfurt@djh-thueringen.de

Eschwege
Fritz-Neuenroth-Weg 1, 37269 Eschwege
eschwege@djh-hessen.de

Esens-Bensersiel
Grashauser Flage 2, 26427 Esens-Bensersiel
esens@jugendherberge.de

Essen
Pastoratsberg 2, 45239 Essen
essen@jugendherberge.de

Falkenberg-Tannenlohe
Tannenlohe 1, 95685 Falkenberg
jhfalkenberg@djh-bayern.de

Finnentrop/ Heggen
Ahauser Str. 22 – 24, 57405 Finnentrop
jh-finnentrop.heggen@djh-wl.de

Frankfurt/ Haus der Jugend
Deutschherrnufer 12, 60594 Frankfurt/Main
jugendherberge_frankfurt@t-online.de

Frankfurt/ Bad Homburg
Mühlweg 17, 61348 Bad Homburg
Bad-homburg@djh-hassen.de

Freiburg
Kartäuserstr. 151, 79104 Freiburg
info@jugendherberge-freiburg.de

Garmisch-Partenkirchen
Jochstr. 10, 82467 Garmisch-Partenkirchen
jhgarmisch@djh-bayern.de

Geesthacht
Berliner Str. 117, 21502 Geesthacht
jh-geesthacht@djh.de

Gerolstein
Zur Büschkapelle 1, 54568 Gerolstein
gerolstein@diejugendherbergen.de

Gorenzen / Carl Wentzel
Hagen 2 – 4, 06343 Mansfeld OS Gorenzen
JH-Suedharz@djh-sachsen-anhalt.de

Goslar
Rammelsberger Str. 25, 38644 Goslar
jh-goslar@djh-hannover.de

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Zadar) on hihostels.com: