Korisno
Njemačka
Hosteli u Njemačkoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Göttingen
Habichtsweg 2, 37075 Goettingen
jh-goettingen@djh-hannover.de

Greifswald
Pestalozzistraße 11/12, 17489 Greifswald
jh-greifswald@djh-mv.de

Gunzenhausen
Spitalstr. 3, 91710 Gunzenhausen
jhgunzenhausen@djh-bayern.de

Hamburg / Horner Rennbahn
Rennbahnstr. 100, 22111 Hamburg
jh-hamburghorn@djh.de

Hankensbüttel
Helmrichsweg 24, 29386 Hankensbuettel
jh-hankensbuettel@djh-hannover.de

Hannover
Ferd.-Wilh.-Fricke-Weg 1, 30169 Hanover
jh-hannover@djh-hannover.de

Heide
Poststr. 4, 25746 Heide
jhheide@djh-nordmark.de

Heidelberg
Tiergartenstr. 5, 69120 Heidelberg
info@jugendherberge-heidelberg.de

Heidenheim
Liststr. 15, 89518 Heidenheim
info@jugendherberge-heidenheim.de

Helgoland / Haus der Jugend Helgoland
Postfach 580, 27487 Helgoland
Haus-der-Jugend-Helgoland@t-online.de

Hellenthal
Platiß 3, 53940 Hellenthal
hellenthal@jugendherberge.de

Heringsdorf
Puschkinstr. 7-9, 17424 Heringsdorf
jh-heringsdorf@djh-mv.de

Hildesheim
Schirrmannweg 4, 31139 Hildesheim
jh-hildesheim@djh-hannover.de

Hitzacker
Wolfsschlucht 2, 29456 Hitzacker
jh-hitzacker@djh-hannover.de

Hohenburg /Jugendherberge
Am Mühlgraben 30, 66424 Hohenburg
homburg@diejugendherbergen.de

Hormersdorf /Sport- und Outdoorjugendherberge
Am Greifenbachstauweiher,
09468 Jugendherberge Hormersdorf
jhhormersdorf@djh.de

Hümpfershausen / Schloß Sinnershausen
Schloss Sinnershausen, 98634 Hümpfershausen
jabzschloss@aol.com

Husum
Schobüller Str. 34, 25813 Husum
jhhusum@djh-nordmark.de

Idar-Oberstein / Nahe-Hunsrück
Jugendherberge Jugendgästehaus Idar-Oberstein

Alte Treibe 23, 55743 Idar-Oberstein
idar-oberstein@diejugendherbergen.de

Ilmenau
Am Stollen 49, 98693 Ilmenau
jh-ilmenau@djh-thueringen.de

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Rijeka) on hihostels.com: