Korisno
Njemačka
Hosteli u Njemačkoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Ingolstadt
Friedhofstr 4 ½, 85049 Ingolstadt
jugendherberge@ingolstadt.de

Inzmühlen
Wehlener Weg 10, 21256 Inzmühlen
jh-inzmuehlen@djh.de

Jever
Jahnstrasse 1, 26441 Jever
jever@jugendherberge.de

Kappeln
Eckernförder Str. 2, 24376 Kappeln/Schlei
jhkappeln@djh-nordmark.de

Kassel
Schenkendorfstr. 18, 34119 Kassel
kassel@djh-hessen.de

Katzhütte
Bahnhofstr. 82, 98746 Katzhütte
jh-katzhuette@djh-thueringen.de

Kelbra
Forsthaus 90 a, 06537 Kelbra
JH-Kelbra@djh-sachsen-anhalt.de

Kiel
Johannesstr. 1, 24143 Kiel
jh-kiel@djh.de

Koblenz/ Jugendherberge Festung Ehrenbreitstein
Jugendgästehaus Koblenz

56077 Koblenz
koblenz@diejugendherbergen.de

Köln/ Deutz City Hostel
Siegesstr. 5, 50679 Cologne
koeln-deutz@jugendherberge.de

Köln/ Riehl City Hostel
An der Schanz 14, 50735 Cologne
koeln-riehl@jugendherberge.de

Konstanz
Zur Allmannshöhe 16, 78464 Konstanz
info@jugendherberge-konstanz.de

Korbach
Enser Str. 9, 34497 Korbach
korbach@djh-hessen.de

Köriser See
Am Kleinköriser See 5, 15746 Groß Koeris
jh-koeriser-see@jugendherberge.de

Köthener See
Dorfstr. 20, 15748 Maerkisch Buchholz
jh-koethener-see@jugendherberge.de

Landshut
Richard-Schirrmann-Weg 6, 84028 Landshut
jugendherberge@landshut.de

Lauterbach / Urwald-Life-Camp
Harsbergstr. 4, 99826 Lauterbach
jh-harsberg@djh-thueringen.de

Leipzig
Volksgartenstr. 24, 04347 Leipzig
jhleipzig@djh.de

Lindau
Herbergsweg 11, 88131 Lindau
jhlindau@djh-bayern.de

Lingen
Lengericher Str. 62, 49811 Lingen
lingen@jugendherberge.de

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Samobor) on hihostels.com: