Korisno
Njemačka
Hosteli u Njemačkoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Lörrach
Steinenweg 40, 79540 Loerrach
info@jugendherberge-loerrach.de

Lübben
Zum Wendenfürsten 8, 15907 Lübben
jh-luebben@jugendherberge.de

Lübeck/ Vor dem Burgtor
Am Gertrudenkirchhof 4, 23568 Lübeck
jh-luebeck@djh.de

Lüneburg
Soltauer Str. 133, 21335 Lüneburg
jh-lueneburg@djh-hannover.de

Magdeburger
Leiterstr. 10,39104 Magdeburg
JH-Magdeburg@djh-sachsen-anhalt.de

Mainz/ Rhein-Main-Jugendherberge Jugendgästehaus
Otto-Brunfels-Schneise 4, 55130 Mainz
mainz@diejugendherbergen.de

Manderscheid/ Vulkaneifel-Jugendherberge Jugendgästehaus
Mosenbergstraße 17, 54531 Manderscheid
manderscheid@diejugendherbergen.de

Marburg
Jahnstr. 1, 35037 Marburg/Lahn
marburg@djh-hessen.de

Mardorf
Warteweg 2, 31535 Neustadt a.Rbge.
jh-mardorf@djh-hannover.de

Martinfeld
Bernteröderstr. 10, 37308 Martinfeld
jh-martinfeld@djh-thueringen.de

Meinerzhagen
Bergstr. 1, 58540 Meinerzhagen
jh-meinerzhagen@djh-wl.de

Meisdorf
Falkensteiner Weg 2B, 06463 Meisdorf
Jh-meisdorf@djh-sachsen-anhalt.de

Melsungen
Lindenbergstr. 23, 34212 Melsungen
melsungen@djh-hessen.de

Meppen
Helter Damm 1, 49716 Meppen
koppelschleuse-meppen@jugendherberge.de

Mirow
Retzower Straße, 17252 Mirow
jh-mirow@djh-mv.de

Montabaur
Richard-Schirrmann-Straße, 56410 Montabaur
montabaur@diejugendherbergen.de

Müden
Wiesenweg 32, 29328 Faßberg
jh-mueden@djh-hannover.de

Nettetal-Hinsbeck
Heide 1, 41334 Nettetal-Hinsbeck
hinsbeck@jugendherberge.de

Neumünster
Gartenstr. 32, 24534 Neumuenster
info@kiek-in-nms.de

Neustadt/Weinstraße  Pfalz-Jugendherberge Jugendgästehaus
Hans-Geiger-Straße 27, 67434 Neustadt
neustadt@diejugendherbergen.de

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Zaostrog) on hihostels.com: