Korisno
Njemačka
Hosteli u Njemačkoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Verden
Saumurplatz 2
27283 Verden/Aller

Waldmünchen

Schloßhof 1, 93449 Waldmuenchen
office@jugendbildungsstaette.org

Waltersdorf/ GUT-DRAUF-Angeboten
Jägerwäldchen 2, 02763 Bertsdorf-Hoernitz
jhwaltersdorf@djh.de

Wangerooge
Westturm, 26486 Wangerooge / Northsea
wangerooge@jugendherberge.de

Waren
An der Feisneck 1a, 17192 Waren
jh-waren@djh-mv.de

Warnemünde
Parkstr. 47, 18119 Rostock
jh-warnemuende@djh-mv.de

Weimar / Jugendgästehaus Am Ettersberg
Ettersberg-Siedlung, 99427 Weimar
jgh-weimar@djh-thueringen.de

Weimar / Jugendgästehaus Maxim Gorki
Zum Wilden Graben 12, 99425 Weimar
jgh-weimar@djh-thueringen.de

Weiskirchen
Jugendherbergsstr. 12, 66709 Weiskirchen
weiskirchen@diejugendherbergen.de

Wernigerode
Am Eichberg 5, 38855 Wernigerode
JH-Wernigerode@djh-sachsen-anhalt.de

Westensee
Am See 24, 24259 Westensee
jh-westensee@djh.de

Westerstede
Jahnallee 1, 26655 Westerstede
hoessensportzentrum@westerstede.de

Wetzlar
Richard-Schirrmann-Str. 3, 35578 Wetzlar
wetzlar@djh-hessen.de

Wiehl
An der Krähenhardt 6, 51674 Wiehl
wiehl@jugendherberge.de

Windeck-Rosbach
Herbergsstr. 19, 51570 Windeck-Rosbach
windeck@jugendherberge.de

Wingst
Molkereistr.11, 21789 Wingst
jhwingst@djh-nordmark.de

Wipperfürth
Ostlandstr. 34, 51688 Wipperfuerth
wipperfuerth@jugendherberge.de

Wirsberg
Sessenreuther Straße 31, 95339 Wirsberg
info@jh-wirsberg.de

Wismar
Juri-Gagarin-Ring 30a, 23966 Wismar
jh-wismar@djh-mv.de

Wittdün
Mittelstraße 1, 25946 Wittduen/Amrum
jhwittduen@djh-nordmark.de

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Zagreb) on hihostels.com: