Korisno
Švicarska
Hosteli u Švicarskoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Swiss Youth Hostels


Avenches VD

Rue du Lavoir 5, 1580 Avenches
avenches@youthhostel.ch

Basel St. Alban BS
St. Alban-Kirchrain 10, 4052 Basel
basel@youthhostel.ch

Bellinzona TI
"Villa Montebello" Via Nocca 4, 6500 Bellinzona
bellinzona@youthhostel.ch

Bern BE
Weihergasse 4, 3005 Bern
bern@youthhostel.ch

Brienz BE
Strandweg 10, am See, 3855 Brienz
brienz@youthhostel.ch

Brugg AG
Schlössli Altenburg, im Hof 11, 5200 Brugg
brugg@youthhostel.ch

Château-d Oex VD
Les Monnaires, 1660 Château-d'Oex
chateau.d.oex@youthhostel.ch

Dachsen ZH
Schloss Laufen am Rheinfall, 8447 Dachsen
dachsen@youthhostel.ch

Davos GR, "Youthpalace"
Horlaubenstrasse 27, 7260 Davos
davos@youthhostel.ch

Delémont JU
Route de Bâle 185, 2800 Delémont
delemont@youthhostel.ch

Engelberg OW
"Berghaus", Dorfstrasse 80, 6390 Engelberg
engelberg@youthhostel.ch

Fiesch VS
Sport- und Feriencenter Fiesch, 3984 Fiesch
fiesch@youthhostel.ch

Figino TI
Via Casoro 2, 6918 Figino
figino@youthhostel.ch

Filzbach GL
Lihn Ferien und Seminare, 8757 Filzbach
filzbach@youthhostel.ch

Fribourg FR
rue de l'Hôpital 2, 1700 Fribourg
fribourg@youthhostel.ch

Genève GE
Rue Rothschild 1202 Genève
geneve@youthhostel.ch

Gersau SZ
"Rotschuo" 6442 Gersau
gersau@youthhostel.ch

Klosters GR
"Soldanella", Talstrasse 73, 7250 Klosters
klosters@youthhostel.ch

Lausanne VD
ch. du Bois-de-Vaux 36, 1007 Lausanne
lausanne@youthhostel.ch

Locarno TI
"Palagiovani" Via Varenna 18, 6600 Locarno
locarno@youthhostel.ch

1 2

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Zaostrog) on hihostels.com: