Korisno
Švicarska
Hosteli u Švicarskoj prilagođeni osobama s invaliditetom

Montreux-Territet VD
Passage de l auberge 8, 1820 Montreux-Territet
montreux@youthhostel.ch

Pontresina GR
"Tolais" beim Bahnhof, 7504 Pontresina
pontresina@youthhostel.ch

Rapperswil-Jona SG
"Busskirch", Hessenhofweg 10, 8645 Jona
jona@youthhostel.ch

Richterswil ZH
"Horn" Hornstrasse 5, 8805 Richterswil
richterswil@youthhostel.ch

Saanen-Gstaad BE
Chalet Rüblihorn, 3792 Saanen
saanen@youthhostel.ch

Schaan-Vaduz FL
Untere Rüttigasse 6, FL - 9494 Schaan
schaan@youthhostel.ch

Scuol GR
Prà da Faira, 7550 Scuol
scuol@youthhostel.ch

Sion VS
Rue de l'Industrie 2, 1950 Sion
sion@youthhostel.ch

Solothurn SO
"Am Land" Landhausquai 23, 4500 Solothurn
solothurn@youthhostel.ch

St. Gallen SG
Jüchstrasse 25, 9000 St.Gallen
st.gallen@youthhostel.ch

Valbella-Lenzerheide GR
Voa Sartons 41, 7077 Valbella
valbella@youthhostel.ch

Zug ZG
Allmendstrasse 8, 6300 Zug
zug@youthhostel.ch

Zürich ZH
Mutschellenstrasse 114, 8038 Zürich
zuerich@youthhostel.ch

1 2

Pronađite hostel
Book hostels worldwide (including our hostel in Dubrovnik) on hihostels.com: